Nuk i ndal ofendimet e rënda Ish-konkurrenti i “Për’puthen” Borës, Olsës dhe Arjanit

Nuk i ndal ofendimet e rënda Ish-konkurrenti i “Për’puthen” Borës, Olsës dhe Arjanit

Ngjarja tronditëse që ndodhi mes Hysenit dhe Alvisës ngjalli reagime të ndryshme tek të gjithë.

Së fundi, ish-konkurrenti i “Për’puthen” Alban Dyrmishi ka shpërthyer në akuza të rënda ndaj produksionit, shkruan GazetaBlic.Albani ka postuar një foto të autores teksa ka shkruar: “Njeriu kryesor dhe autorja e ketij programi. Lidhja e saj me e gjate 7 dite dhe partneri i saj kurohet akoma ne psikiatri.”

Ndërsa për opionistin Arjan Konomi ai ka thënë: “Arjan Konomi opinionisti kryesor dhe nje nder njerezit me te afert te produksionit. 50 vjec i pamartuar kurre ne jeten e tij paksa te cuditshme. Nuk eshte folur kurre per nje lidhje me nje femer, ka dy vjet qe gjykon si duhet te jete nje cift djale vajze dhe vete s’ka qene kurre cift.

Nuk mungoi edhe deklarata për Bora Zemanin ku foli edhe për jetën e saj private: “Dhe e fundit Bora Zemani, prezantuesja mike e ngushte e Olses dhe perseri nje nga njerezit me te afert te emisionit. 30 vjec ne jeten e saj dihet sa sukses ka me lidhjet. Eshte lidhur 185 here e eshte ndare 815 here”.