“Nuk ja jap njeriu”/ Qeshni me lot, Bleona del nga skenari, vlonjati nuk ja përton: Na pl ase shpirtin (Video)

Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti e cila ka marrë pjesë edhe në filmin “Falco” të realizuar nga Bes Kallaku ka shkrirë së qeshuri të gjithë rrjetin. Në një video të publikuar nga vetë Bleona në Instagram, këngëtarja shihet teksa mban një monolog, e ftuar në “Zonë e lirë”.

Mesa duket, Qereti laun një pjesë nga roli i saj në film, por e kaq e qeshura dhe gjatë fjalës del nga skendari teksa dëgjohet të thotë: Si Bleona, zotohem që nuk ia jap njeriu shtype rekl,am dhe shiko vide,on