‘Nuk më kënaqte në sht.rat’ modelja shqiptare thumbon Blerim Xhemajlin në emision

Erjona Sulejmani bukuroshja që njihet për lidhjen disa vjeçare me ish përfaqësuesin e kombëtares zviceranë Blerim Xhemajlin, ka dalë me një tjetër deklaratë .Kujtojmë se vite më parë modelja kishte thënë se ‘futbollistët nuk janë të mirë në shtrat” duke ju referuar martesës me futbollistin.Per me teper sht ypni re kla amen me po shte dhe ju ha pet vidjo e saj :