Nuk pritej! “Dhelpër dinake” i dedikohet asaj? LOREDANA ironizon me këngën e re të MOZZIK! Shihni ç’ka thënë!

Ti moj dhelpën dinake, dhelpën dinake. S’ka ma debate, kaq e pate. Hiqmu prej qafe”, është refreni i këngës.Ndërkohë që të gjithë mendojnë se kënga është për Loredanën, reperja mesa duket e ka marrë me shumë sportivitet këtë gjë. Teksa komentonte me një shokun e saj në Instagram, Loredana e ka cilësuar veten e saj si ‘dhelpër’ ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni si përgjigjet Loredana: