Nusja aspak tradicionale, dalin pamjet e para brenda dasmës së reperit Mc Kresha

Kur shumë po prisnin që MC Kresha të bënte zyrtare lidhjen e tij me bukuroshen “misterioze”, reperi martohet. Ai sot i ka dhënë fund beqarisë së tij me bukuroshen Erzina Shehu. Të ftuar kanë qenë shumë prej miqve të tij, këngëtar të njohur të cilët kanë zbuluar edhe disa momente pikante nga dasma shtype rekl,am dhe shiko vide,on: