Nusja që do donin të gjithë! Bukuroshja shqiptare i bën dedikimin prekës vjehrrës për ditëlindje

Moderatorja e njohur Jona Spahiu padyshim që është nusja që do të dëshironte çdo vjehrrë.
Përmes një postimi në rrjete sociale ajo i ka bërë një dedikim special vjehrrës së saj me rastin e ditëlindjes.“Fati më ka përkëdhelur shumë fillimisht me djalin tënd, pastaj me ty. Faleminderit që je në jetën time”, shkruan Spahiu krah postimit ku shfaqet vjehrra e saj, pra mamaja e Frenklit, bashkëshortit të saj me të cilin ka dhe një djalë që quhet Raiden sht1pe rek1am dhe sh1ko v1deon: