“Nxora k***ën time në borë”/ Me “kostumin më të ngushtë në botë”, miliarderja “dje g” keq rrjetin (Video)

“Nxora k***ën time në borë”/ Me “kostumin më të ngushtë në botë”, miliarderja “dje g” keq rrjetin (Video)

Edhe një herë Kylie Jenner ka thyer internetin me një set fotosh tepër mahnitëse.

Miliarderja 22 vjeçare ka pozuar në dëborë e veshur me një kostum të bardhë, të konsideruar nga mediat rozë si “më i ngushti që mund të vishet ndonjëherë”.

Por ylli i reality show nuk ka qenë vetëm. E shoqëruar nga mikesha e saj Yris Palmer, Kylie në kontekstin e shakasë shkruan: “Nxora k***ën time në borë,” ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: