O robert cka ke hup Nora nje superbomb tash avokati po e…

O robert cka ke hup Nora nje superbomb tash avokati po e…

Këngët e saj thuajse gjithmonë shndërrohen në hite, porse Nora Istrefi është e njohur edhe për dukjen dhe figurën trupore.Shtype relamen dhe shiko pamjet ekskluzive vetem per ju

Gjatë kësaj fundjave, 33-vjeçarja i ka shpërndarë disa fotografi në rrjetet sociale, ku ka pozuar me fustan të shkurtër dhe me gjoksin në plan të parë.Shtype relamen dhe shiko pamjet ekskluzive vetem per ju