“Obobo çuni, o Andi…!”/ E ëma nis vajin, momenti kur familjarët e shoferit të Ndojas marrin lajmin e trishtë (Video)

Janë publikuar pamjet e para nga Spitali i Traumës ku shihet momenti që familjarët marrin lajmin e hidhur për vdekjen e Andi Malokut.Siç shihet në videon e publikuar nga “Tirana News”, familjarët ndodhen në koridoret e spitalit dhe në momentin që u jepet lajmi fillojnë të qarat.Në sfond dëgjohen rrëmuja, pasi siç duket ata nuk duan ta besojnë që afërmi i tyre ka ikur nga kjo botë, por ndër to spikat zëri i nënës së Malokut ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: