Olta Gixhari përlotet live: Jam shumë e prekur se si populli im është … (Video)

Olta Gixhari përlotet live: Jam shumë e prekur se si populli im është … (Video)

Në studion “Ftesë në 5”, ku për disa ditë rresht që po transmetohen pamje dhe histori për tërmetin e fuqishëm që preku Shqipërinë mëngjesin e 26 nëntorit.Janë ftuar shumë persona të prekur nga tërmeti por edhe persona të njohur që e kanë përjetuar në mënyra të ndryshme. Në një lidhje live me “Skype”, aktorja e njohur. Aktorja rrëfen mes lotësh përballjen me këtë situatë të tmerrshme ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: