‘Oo ia hongsh k*** Zhegrovës’ – fjalët sho.kuese të futbollistit kosovar për Qeqa Krelanin

Futbollisti kosovar që luan aktualisht në Malajzi, Liridon Krasniqi ka shokuar audiencën sportive me veprimin e fundit ku përfshihet gazetarja e njohur, Qeqa Krelani dhe ylli i “Dardanëve”, Edon Zhegrova.

Krelani kohë më parë ishte pjesë e emisionit “Xing” tek Ermal Mamaqi, ku kishte lansuar një sulm të radhës drejt yllit të Baselit ja dhe video e futbollistit shtype rekl,am dhe shiko vide,on