Pa baba u detyrua të…!Ana përlotet në ‘Top Channel’, tregon për herë të parë anën e ‘errët’ të së shkuarës së saj

Ana ka treguar me lot në sy studion e “PërPuthen” komentin që një person i panjohur i kishte bërë në lidhje me “përkëdheljet” e shuam komentuara të saj gjatë takimeve me djemtë.

Ajo tha se dikush i kishte thënë se “përkëdhelet sepse i ka munguar dashuria”, e ndërsa pranoi këtë fakt, Ana u përlot. Bukuroshja ka deklaruar se ka humbur babain para disa vitesh.

“Dikush më tha diçka që këtë përkëdheljen ti e ke sepse të ka munguar dashuria ndërsa je rritur dhe kërkon ta japësh tani. Dhe po është e vërtetë. Pa dashur ta justifikoj atë që unë ledhatohem, pro ai koment më bëri të reflektoja dhe më vjen keq që një njeri që më ka njohur nuk e ka kuptuar këtë anë timen”, u shpreh ajo.