Pa pikë dyshimi kjo 53 vjeçare është femra më joshëse e gjeneratës së saj

Salma Hayek është krenare që është edhe një vit më e vjetër!Aktorja pozoi me krenari në bikini, fotografi të cilën e postoi në Instagram, vetëm një ditë para ditëlindjes së saj të 53-të, transmeton Klan Kosova.“Po nesër jam 53 vjeç”, ka shkruar ajo.“Gëzuar ditëlindjen për të gjithë ju bebet e shtatorit”, vazhdoi ajo në koment shtype rekl,am dhe shiko vide,on