Pacolli dha 1 milion euro, por ja çka bëri tani ish gruaja e tij për të prekurit nga tërmeti (Video)

Pacolli dha 1 milion euro, por ja çka bëri tani ish gruaja e tij për të prekurit nga tërmeti (Video)

Ish-gruaja e Behgjet Pacollit shkon në Shqipëri për të ndihmuar.

Atë që shumëkush e mori si një nismë personale, për pak orë është kthyer në një virale mes artistëve shqiptarë dhe jo vetëm.Programi televiziv ‘E diela Shqiptare’, erdhi me një strukturë rubrikash të pa dëgjuar më parë shtype rekl,am dhe shiko vide,on: