Merita nuk po mund të pajtohet ende me humbjen e burrit, kjo pamje do t’ua këput shpirtin

Merita po e përjeton rëndë mungesën e burrit.

Gruaja e Arian Dacit nuk po mund të pajtohet ende me vdekjen e bashkëshortit.Dhimbja është aq e madhe për familjarët, në veçanti gruan e tij e cila kohë pas kohe po bën dedikime për bashkëshortin e ndjerë, shkruan “Kosovarja”.
Në këtë fundvit ajo po e përjeton më shumë mungesën e tij, teksa ka ndarë një imazh me ndjekësit e saj ja dhe video e keni me poshte:

Befasohet Shpat Kasapi kur vajza thotë jam e dashura jote e parë. Ndërprehet emisioni!

Befasohet Shpat Kasapi kur vajza thotë jam e dashura jote e parë. Ndërprehet emisioni. Shpat Kasapi ishte musafirë këtë të diele në emisionin më të shikuar “Kojshia Show”. Atij iu fut një femër e cila pretendonte se ishte femra e tij. Shpat Kasapi ndërpret emisionin kur dëgjon këto fjalë shtyp ne foton posht ketij shkrimi n’diqni vidjeon nga minuta e 13:40sec.

Video që tron.diti të gjithë pamjet in.time me reperin Grek i dalin Rina Balaj duke e…

Rina Balaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq tërheqëse, shkruan lajmi.net.Ajo kishte veshur një bluzë të kuqe dhe një minifund me po të njëjtën ngjyrë, teksa u fotografua në shtrat.Mirepo ajo qe shokoi te gjithe shte se u publikua vi.deo nga sh.trati me kengetarin e njohur qe shokoi te gjithe…Per me teper sht ype ni re k la amen me posh te dhe ju ha pet pas 3 sekondave :

‘I kam ng acmuar Romeon’, Xheisara i kthehet keq Jonida Maliqit: U kape personalisht me mua, tani… (Video)

Sipas Xheisarës Jonida teksa ishte një nga anëtaret e jurisë, nuk mund ta gjykonte dot nëse ‘ti’ nuk e ke provuar.

Në një farë mënyrë sipas Xheisarës, Jonida e ka bërë këtë gjykim apo reagim në mënyrë personale parë nga sytë e publikut, por këngëtarja ka sqaruar se skanë asgjë personale mes tyre ja dhe video ekeni me poshte:

Befason Nora:”U ndava sepse mu mërzit shtrati i Robertit,dua eksperienca të reja të provoj “

Godet Nora:”U ndava sepse mu mërzit shtrati i Robertit,dua eksperienca të reja..Nora pas ndarjes ka shkuar në pushime luksoze bashkë me vazjën e saj. Pasi u kthye në Prishtinë ajo ka bere nje goditje ndaj Robertit dhe deklaratave te tij.Ajo u shpreh:”Thjesht u ndava nga Roberti sepse m’u merzit shtrati i tij, dua eksperienca te reja te provoj….” sht yp ne rek la men me po shte dhe shih vidjon e cila po ben nam ne internet:

E jashtëzakonshme: Balerina bën 100 rrotullime për 40 sekonda

Balerinët kanë një trup elastik! Lëvizjet e tyre për ata që nuk e ushtrojnë këtë profesion janë të jashtëzakonshme, si në videon që është paraqitur më poshtë.
Në video shihet një balerinë, e cila rrotullohet 100 herë brenda 40 sekondave, derisa partenri i saj i vallëzimit duke ia vendosur dorën mbi kokë, e ndihmon në lehtësimin e rrotullimeve ja dhe video e keni vazhdoni mëposhtë: