Pak kohë pasi nisën bashkëjetesën, ndahen krejt papritur Arbenita dhe Fero? Ja ç’ka bërë modelja!

Pak kohë pasi nisën bashkëjetesën, ndahen krejt papritur Arbenita dhe Fero? Ja ç’ka bërë modelja!

Dyshja e njohur, Arbenita dhe Fero, janë një nga çiftet më të komentuar të shoëbiz-it shqiptar, të cilët u thanë se kishin filluar të bashkëjetonin. Këto fjalë u përhapën pasi Arbenita kur u pyet nga një fans në Instastory se ku jeton, i ktheu përgjigje se jeton në Berlin. Prej kohësh, reperi është shpërngulur për të jetuar në Berlin ja dhe video e Arbenites që e publikoi shtype rekl,am dhe shiko vide,on: