Pak muaj pas ska ndalit, ja çfarë i bëri çifti zvicra, Loredana Zefit, do b efasoheni!?

Pak muaj pas ska ndalit, ja çfarë i bëri çifti zvicra, Loredana Zefit, do b efasoheni!?

Çifti zviceran që po e aku zon Loredanën për ma, shtrim, ka reaguar pasi Loredana u shpall “Artistja më e mirë në Zvicër”, nga “MTV EMA”.Pak muaj pas skandalit, ja çfarë i bëri çifti zvicra, Loredana Zefit, do befasoheni!?“Loredana nuk duhet të marrë ndonjë çmim”, me këtë titull e nisi artikullin për Loredanën prestigjiozja “Blick.ch”.Reperja Loredana Zefi (24) është vlerësuar me çmimin “Artistja më e mirë zvicerane” nga MTV në Sevilla, Spanjë.Shtype relamen dhe shiko pamjet ekskluzive vetem per ju