Pamje / E dashura e yllit të Real Madrid “ndez” Instagramin me fotot e saj në plazh

Modelja Sandra Garal dhe futbollisti i Real Madrid Marcos Asensio janë në një lidhje prej më shumë se dy vitesh dhe njihen si një nga çiftet më të bukur në botën e futbollit, duke tërhequr kështu vëmendjen e markave të njohura.I tillë është rasti i firmës kolumbiane të rrobave të banjës ‘Agua Bendita’, e cila ka zgjedhur për fushatën e saj të fundit bukuroshen spanjolle.:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…