Pamje ekslusive Fero dhe Arbenita shihen së bashku në aeroport

Arbenita dhe Fero janë kapur mat nga paparacët.Modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero duket se nuk janë nda rë, shkruan lajmi.net.Fillimisht publikuan Instastory nga i njëjti vend e tani po qarkullojnë pamjet ku dyshja shihen krah njëri-tjetrit në aeroport.Se cili do të jetë reagimi i tyre pas ktyre pamje do mbetet të shihet ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: