Pamje Prekese Shikojeni Se Si Zjarrfikësi Italian Rrezikon Jetën Për Të Shpëtuar Një Person Nën Rrënoja

Një zjarrfikës italian e ka shpëtuar jetën e një të panjohuri duke rrezikuar jetën e tij nën rrënojat e shkaktuara nga tërmeti në Shqipëri. Emri i këtij heroi nuk është i ditur, por ky njeri është simbol i sakrificës dhe i dashurisë të njeriut për njeriun, shkruan Top Channel.Solidariteti ndërkombëtar për Shqipërinë u tregua nga shumë vende pas tërmetit të 26 nëntorit. Lajmet me reja mund ti gjeni me poshte dhe per mirmbajtjen e portalit ju kishim lutur te shtypni rek lamen. Faleminderit shqipe te mbajm njeri tjetrin ne keto dite..