Pamje të trishta/ Nëna e shoferit të Ndojës mezi mban këmbët pasi mori vesh lajmin e hidhur

Pamje të trishta/ Nëna e shoferit të Ndojës mezi mban këmbët pasi mori vesh lajmin e hidhur

Mbrëmjen e sotme u dha lajmi i hidhur se shoferi i prokurorit Arjan Ndoja u nda nga jeta. I riu ndërroi jetë pas 6 ditëve agoni në Spitalin e Traumës.Pamjet e nënës së tij pasi ka marrë vesh se ka humbur jetën në lule të rinisë të thyejnë zemrën. Ajo mezi sa ecën dhe e mban prej krahu një oficer shtype rekl,am dhe shiko vide,on: