Pamje të trishte nga hoteli ku humbën jetën dy vëllezërit nga Kosova – Ja çka po ndodh aty

Pamje të trishte nga hoteli ku humbën jetën dy vëllezërit nga Kosova – Ja çka po ndodh aty

Kjo është panorama e trishtë që la pas tërmeti shkatërrimtar me magnitudë 6.4 që goditi vendin mëngjesin e së martës, një bilanc tragjik, që askush nuk e dëshironte, por natyra nuk kurseu as fëmijët, as adoleshentët, prindërit e gjyshërit nga kjo katastrofë shtyype rekl,am qe eshte shfaqur menjehere nder kete shkrim ne menyr te fotografis dhe shiko vide,on e plot..