Pamjet që nuk duhen humbur, Tuna pozon nu’do e fansat mbetën pa fjalë

Tuna Sejdi është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është gjithashtu edhe mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, aty ku ndan me fansat foto e video të ndryshme.Por së fundmi, ajo i ka lënë pa fjalë ndjekësit e saj, teksa ka publikuar në “Instagram” disa foto ku shfaqet nu do ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: