Pamjet që po bëjnë “namin” në rrjet, fëmija rrë mben autobusin në qytetin shqiptar dhe ala rmon të gjithë (Video)

Një fëmijë ka rrë-mbyer një autobus në komunën e Skënderajt në Kosovë, duke ala rmuar jo vetëm shoferin, por edhe të pranishmit në atë moment.

Një pamjet e publikuara nga mediat kosovare shihet se si minoreni nis autobusin teksa 2 persona mundohen ta ndjekin për të ndaluar mjetin.

E gjitha ngjarja është filmuar nga kamerat e sigurisë së një biznesi aty pranë ja dhe video shikojeni: