Pas 2 vitesh në muzikë, Rina lë karrierën pasi pati sherr me menaxherin e ON Records? Flet ky i fundit: ‘I din vet ajo …’

Pas 2 vitesh në muzikë, Rina lë karrierën pasi pati sherr me menaxherin e ON Records? Flet ky i fundit: ‘I din vet ajo …’

Disa ditë më parë, fansat e Rina Balajt u merakosën pasi reperja u zhduk nga Instagram-i pa dhënë asnjë shpjegim.

Ishte motra e saj, Rudina, e cila tregoi se Rina kishte vendosur të mos ishte aktive për një kohë të caktuar për arsyet e saj personale.Por menaxheri i saj ka befasuar ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: