Pas 6 vitesh bashkë, Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj fejohen (Video)

Këngëtarja dhe moderatorja, Luana Vjollca prej 6 vitesh tashmë është në një lidhje dashurie me Krenar Çoçajn i cili tashmë është edhe menaxher i saj. Lidhja e tyre u zbulua në vitin 2013 dhe për vite me rradhë çifti u fotografuan bashkë nga paparacët, por nuk preferuan ta konfirmonin.

Megjithatë së fundmi, Luana dhe Krenari kanë vendosur të marrin hapin e madh ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: