Pas 6 Vitesh Bashkë, Luana Vjollca Dhe Krenar Çoçaj Fejohen

Pas 6 Vitesh Bashkë, Luana Vjollca Dhe Krenar Çoçaj Fejohen

Këngëtarja dhe moderatorja, Luana Vjollca prej 6 vitesh tashmë është në një lidhje dashurie me Krenar Çoçajn i cili tashmë është edhe menaxher i saj. Lidhja e tyre u zbulua në vitin 2013 dhe për vite me rradhë çifti u fotografuan bashkë nga paparacët, por nuk preferuan ta konfirmonin. Megjithatë së fundmi, Luana dhe Krenari kanë vendosur të marrin hapin e madh. Një foto e publikuar nga moderatorja ka ngritur dyshimet se çifti janë fejuar.stipe relamen meposhte dhe Në foto Luana shfaqet me një unazë që nuk kishte si të mos binte në sy.