“Pas divorcit fle dy.she e tre.she”/ Habit e bukura e Tropojës (FOTO)

Aktorja dhe ish-Missi Arjola Demiri është vënë gjithmonë në qendër të vëmendjes jo vetëm për deklaratat e saj të drejtpërdrejta, por edhe për rolet e saj që kanë bërë gjithmonë zhurmë. E ftuar në “E Diell” ajo është pyetur se çfarë ndodh me të pas divorcit. Per te pare videon shtyp nerek.kllam