Pas divorcit të bujshëm, moderatorja e njohur shqiptare shfaqet në një romancë të re?

Moderatorja Hygerta Sako, prej tetë vitesh i ka dhënë fund martesës dhe ka vazhduar të rris si nënë e vetme të bijën.Por sa i përketë jetës private, ka qenë dhe vazhdon të jetë shumë e rezervuar.E pyetur së fundmi emisionin “Glamour Zone”, nëse është në një lidhje, Hygerta u vu në siklet dhe nisi të qeshte.Ky reagim, u mor nga ana e moderatores, si një konfirmim për lidhjen e saj të fshehtë shtype rekl,am dhe shiko vide,on: