Pas heqjes së Flamurit Kuq e Zi reagon fuqishëm kampioni Shqiptarë në Boks – Turp ju qoftë gj’aku i dëshmorve do tju…

Pas heqjes së Flamurit Kuq e Zi reagon fuqishëm kampioni Shqiptarë në Boks – Turp ju qoftë gj’aku i dëshmorve do tju…

Pas heqjes së flamurit kuqezi në Prishtinë shqiptari kampion në “kick-boks” ka reaguar ashpër në një postim në instagram kundër atyre që e bënë dhe e urdhëruan këtë gjest. Ky është postimi: “Mallkuar qofte ai qe e prek gj.akun e Skenderbeut! Do te doja tju dergoja nje mesazh te gjithe atyre patrioteve dhe jopatrioteve (qe se kam kuptuar asnjehere pse jane te tille Flamurin e Shqiperise mos e prekni me me dore shtyp ne foton posht ketij shkrimi shih reagimin e tij.