Pas kontributit të saj për të pre kurit nga tërmeti, Bebe Rexha ka një surprizë tjetër për popullin shqiptar

Pas kontributit të saj për të pre kurit nga tërmeti, Bebe Rexha ka një surprizë tjetër për popullin shqiptar

Këngëtarja Bebe Rexha u gjend pranë popullit të saj pas tërmetit shkatërrues që tronditi Shqipërinë.

Ajo u nis drejt vendit tonë dhe përzgjodhi dy familje për t’i rindërtuar shtëpitë pas tërmetit.

Bebe pa nga afër situatën e dhimbshme të shqiptarëve dhe dëgjoi kërkesat e tyre, ndërsa disa prej momenteve i ndau me ndjekësit e saj në Instagram shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: