Pas ndarjes nga FERO, Arbenita Ismajli jep mesazhin shumë kuptimplotë: Nuk ka rëndësi…

Fero dhe Arbenita kanë qenë kohët e fundit në qendër të vëmendjes pas ndarjes përfundimtare të cilën e konfirmoi edhe vetë reperi. Që pas ndarjes modelja ka filluar të postojë foto e video të ndryshme ndërsa ajo që na bën përshtypje është mesazhi që ajo përcjell përmes tyre ja dhe video shtype rekl,am dhe shikoje: