Pas ndarjes nga Loredana, a e sheh veten të martuar sërish? Mozziku habit me përgjigjen

Pas ndarjes nga Loredana, a e sheh veten të martuar sërish? Mozziku habit me përgjigjen

Mozzik ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “NIN” në Klan Kosova ku gjatë intervistës foli për herë të parë edhe për ndarjen nga ish-bashkëshortja Loredana.Mozzik u shpreh se beson ende në dashuri dhe kur moderatori e pyeti nëse e sheh veten të martuar sërish Mozzik dhe një përgjigje që shumë nuk e prisnin shtype rekl,am dhe shiko vide,on: