Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana habit me gjestin ndaj Getinjos

Që para disa javësh Loredana konfirmoi ndarjen nga reperi i njohur Mozzik. Përmes një postimi të bërë në rrjete sociale, ajo tregoi se kanë zgjedhur ta vazhdojnë të ndarë rrugëtimin e tyre dhe u deklarua si një nënë beqare.Kur Mozzik dhe Loredana ishin bashkë, kjo e fundit kishte një marrëdhënie shumë të mirëme vëllain e Mozzikut, reperin Getinjo ja dhe video shtype rekl,am dhe shikoje: