Pas ndarjes nga Mozzik u tha se është në lidhje me reperin e njohur, LOREDANA habit me reagimin e saj!

Loredana dhe Mozzik vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes që pas njoftimit për ndarje. Publiku vazhdon të jetë i interesuar për jetën private të tyre dhe për këtë arsye çdo foto, koment, apo këngë e re shërben për ta risjellë në vëmendje dyshen e famshme.

Këtë herë në media u aludua se Loredana mund të ketë një lidhje me reperin gjerman Bonez, kjo për shkak të disa fotove dhe videove të Lorit dhe reperit gjerman të publikuara ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: