Pas ndarjes nga Stresi, ish e dashura pozon pa sytjena

Nuk ka shumë kohë që Stresi dhe Kejsi i dhanë fund lidhjes së tyre disa vjeçare.

Ata tashmë i kan ndarë rrugët më njëri-tjetrin dhe po e shijojnë jetën beqare, shkruan InfoKosova.

Ditën e sotme Kejsi ka mahnitur rrjetin social instagram.

Ajo ka pozuar para kamere me një bluz te bardhë e cila ishte pa sytjena./InfoKosova/