Pas ndarjes së bujshme nga bashkëshorti, Rudina Dembacaj merr vendimin e saj të rëndësishëm

Pasi deklaroi publikisht se ështënë proces divorci, Rudina Dembacaj mesa duket paska edhe ndryshime pozitive në jetën e saj.Së shpejti aktorja pritet të hapë një lokal të vetin, që do të mbajë emrin ‘Cormeum’.Projektin e aktores, e kanë zbuluar, personazhe të njohur, miq dhe kolegë përmes publikimit të ftesave që ata kanë marrë pëe të qënë të pranishëm në inagurimin e barit më të ri në kryeqytet shtype rekl,am dhe shiko vide,on: