Pas ndarjes së bujshme nga Roberti, Nora Istrefi bën gjoksin, “shpë.rthejnë” fansat

Pas ndarjes së bujshme nga Roberti, Nora Istrefi bën gjoksin, “shpë.rthejnë” fansat

Nora Istrefi është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Që pas ndarjes nga Roberti ajo ka qenë në qendër të vëmendjes.Së fundmi, ajo ka publikuar në ‘Instagram’ disa foto ku shfaqet shumë sen suale, por mesa duket fansave ju ka rënë në sy diçka tjetër, pasi e kanë akuzuar edhe për ndërhyrje në pjesën e gjo ksit ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: