Pas ngjarjes tra’gjike në Shqipëri, Dua Lipa vjen me mesazh prekës

Pas ngjarjes tra’gjike në Shqipëri, Dua Lipa vjen me mesazh prekës

Dua Lipa me anë të rrjeteve sociale ka shkruar për tërmetet që kanë goditur Shqipërinë.

Edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka informuar 36 milionë ndjekësit e saj se populli shqiptar është goditur nga një tragjedi so gjatë ditëve të para të mëngjesit.

Dua ka postuar një fotografi të flamurit kombëtar shqiptar, ndërsa ka shkruar se është prekur shumë nga lajmet e rë’nda shtype rekl,am dhe shiko vide,on: