Pas Noizyt edhe Capital T e tradh.ton thot tu honger DUDA jom bo Unikkatil (Video)

Siq dihet Noizy dhe Duda ishin shok te mire por dikur ata sot as nuk flasin.Reperi nga Gilani Duda ka dhe bashkpunim me Capital T por ky i fundit publikon nje video ku shihet duke then jom bo Unikkatil tu honger veq DUDA ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: