Pas tërmetit, Mihrije Braha rrugës për Shqipëri, fansat e pyesin “A je kon edhe në Gjilan”  (Video)

Pas tërmetit, Mihrije Braha rrugës për Shqipëri, fansat e pyesin “A je kon edhe në Gjilan” (Video)

Pas tërmetit në Shqipëri, nga më i vogli deri te më i madhi u organizuan dhe ndihmuan familjet që u prekën nga tërmeti.

Ndihmë të madhe padyshim dhanë edhe këngëtarët nga Kosova e Shqipëria, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja e njohur Mihrije Braha, ka publikuar një video ku thotë se po shkon në Shqipëri për të ndihmuar ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: