Pasi i kërkoi një koncert, ylli i Realit të Madridit nuk po i “ndahet” më Taynës (Video)

Kohë më parë, ylli i Real Madridit, Vinicius Junior tregoj së është një fans i saj duke publikuar këngën e saj të fundit ‘Sicko’, duke vazhduar më vonë me ftesën për të kënduar në Brazil, raporton Insport.

Por, si duket ai është i fiksuar pas reperes shqiptare pasi që kohët e fundit pothuajse në çdo postim të ndonjë fotoje të saj, komenti i tij është prezent aty shtype rekl,am dhe shiko vide,on: