Pasi Loredana i dedikoi këto fjalë Mozzik-ut, edhe Arbenita ka këtë dedikim për ish-in e saj, Feron (Video)

Ata të dy u panë duke ecur bashkë rrugëve të Berlinit, vend në të cilin jetonte Fero, dhe Arbenita konfirmoi vetë se edhe ajo jetonte aty. Por para dy ditësh u përhapën thashetheme se ata të dy ishin ndarë duke qenë se Arbenita ishte fotografuar në aeroport me valixhe duke u kthyer në Maqedoni.Modelja ka publikuar në ‘Instagram’ një video ku shihet duke i thënë Feros kinse ajo është mbretëreshë me apo pa ty ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: