Pasi u shpall femra më e bukur në botë, pozoi edhe me bikini

Olivia Culpo është shpallur si femra më e bukur në botë. Dhe me këtë rast nuk ka nguruar që së fundmi të na e tregoj trupin joshës në bikini.

Bukuroshja amerikane, Olivia Culpo, ka realizuar një set fotografish të reja joshëse.

Modelja e bukur, e cila është shpallur “Femra më joshëse në botë për vitin 2019” nga revista Maxim, është zhveshur për të pozuar para kamerës shtype rekl,am dhe shiko vide,on