Për çfarë shërben aparati? U mendua së është sëmurë, Robert Berisha i jep fund të gjithë thashethemeve

Prej muaj Robert Berisha është në qendër të mediave rozë. Pas ndarjes nga Nora, fansat e këngëtarit u merakosën për shëndetin e tij si pas një postimi që Roberti kishte postuar në Instastory, asaj kohe edhe mediat shkruajtën se diçka jo e mirë po i ndodh këngëtarit ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: