Për herë të parë përgjigjet Mihrija: ”Shpejtësia apo…”. Do befasoni me përgjigjen

Për herë të parë përgjigjet Mihrija: ”Shpejtësia apo…”. Do befasoni me përgjigjen

Aurela Hoxha ka qenë njera nga te ftuarat në emisionin “Shiko kush luan” Asaj i kishin dhënë të zgjidhte mes futbollistit Alban Hoxha, Ledri Vulën dhe modelit të njohur Alesio.Por Aurela tha se nuk mund të zgjidhte mes asnjërit. Por kur pyeten Mihrijen ne syt e Naim Abazit shpejtesia apo madhesia ajo ju befason te gjitheve me pergjigjen e saj qe vet edhe Naimi habitet dhe thote qe kurr nuk ma ke thene kete shtyp ne foton posht ketij shkrimi shih vidjeon.