Per pak i doli zogu, Kejvina ç.mend njerëzit, i zbuloi të gjitha me fustanin transparent

Kejvina Kthella di fare mire se si t’i përdorë format e saj trupore për të fituar vëmendje.

Ajo postoi disa fotografi në Instagram ku shfaqet më seksi se kurrë.

E veshur me një fustan shumë transparent dhe pa të brendshme, ish-velina nuk ka lënë vend për imagjinatën.

Fustani ishte aq i shkurtër saqë gati i zbuloi pjesët intime. Kejvina Kthella dukej mjaft provokuese dhe tërboi ndjekësit me pozat e nxehta.