Për pak sa nuk i tregoi të gjitha, Nora Istrefi ndez rrjetin dhe ekspozon gjoksin (FOTO)

Për pak sa nuk i tregoi të gjitha, Nora Istrefi ndez rrjetin dhe ekspozon gjoksin (FOTO)

Këngëtarja Nora Istrefi ka ‘çmendur’ fansat me postimet e fundit në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka provokuar me një veshje tejet elegante dhe joshëse.

Në postimin e saj të fundit, këngëtarja shfaqet me një fustan të shkurtër me dekolte të hapur ku vihej në pah gjoksi i saj dhe ngjyrat bardh e zi, Nora theksoi linjat tërheqëse të trupit.

Kujtojmë që përveç angazhimeve profesionale, Nora është edhe një nënë e përkushtuar e një vajze, e cila erdhi si frytë i dashurisë së saj me Robert Berishën, me të cilin kohë më parë u nda.