Perlë! Fansja i bën ‘twerk’ LIVE, Dj Khaled i lutet: Boll se kam familje…(VIDEO)

Dj i famshëm Khaled është futur disa orë më parë në një video live nga shtëpia, për të kontaktuar me ndjékësit e tij në Instagram.

Për të qenë sa më pranë tyre, ai ka pranuar kërkesat e fansave për t’u futur në videon live me të, për të biseduar kështu nëpërmjet kamerës sht1pe re1kam dhe sh1ko v1deon: