Përpl asje me Flori Mumajesin? Ish anëtari tregon pse e braktisi grupin e njohur: Threedot-sat do të mbeten gjithmonë…

Përpl asje me Flori Mumajesin? Ish anëtari tregon pse e braktisi grupin e njohur: Threedot-sat do të mbeten gjithmonë…

Ervin Gonxhi ka treguar më në fund arsyen se përse është shkëputur nga grupi i mirënjohur muzikor “Threedots”, teksa u përfol për një sherr që mund të ketë pasur me drejtuesin, Flori Mumajesin.I ftuar në emisionin “Vizioni i Pasdites” në Vizion Plus, Ervini ka folur për projektin e tij më të ri muzikor. I pyetur nga gazetari, Gerald Qerimi, ai deklaroi se për momentin po bën muzikë për vete dhe tregun ndërkombëtar ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: